kURUMSAL

Anemos Grup Hakkında

Hakkımızda

Anemos Grubu, kurulduğu günden bu yana sürekli yenilikçi , gelişimci , girişimci şirket yapısıyla , Eko sisteme zarar vermeyen TSE onaylı ürünlerin kullanıldığı, gelişen teknolojileri ve yenilikleri kalite bilincine bağlı kalarak mühendislik hizmeti vermektedir. Güvenilirlik – dürüstlük, birleştiricilik, işlevsel ve koşulsuz Memnuniyet ilkeleri ile, inşaat , taahhüt ve endüstriyel sektöründe çalışmalarına devam etmekte ve büyümektedir.

Faaliyetlerine Ankara’da başlamış olan Anemos Grup, üstyapı ve altyapı projelerinde güven veren, güçlü ve  konularında uzman kadroları, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile faaliyet gösterdiği mühendislik hizmetleriyle, büyüme hedeflerini sürekli yukarı taşıma azmini , ilk günkü heyecanı ile devam ettirmektedir.

Yıllık Tecrübe
Proje
Bina
İnşaat Halinde

misyonumuz Ve Vİzyonumuz

misyonumuz

Misyonumuz müşterilerimizin ve birlikte çalıştığımız insanların beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamak, değer yaratmayı esas alan kurumsal bir yapı oluşturmak, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek. Misyonumuz İnşaat ve Mühendislik bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan şirketimiz, standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Misyonumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt ve üst yapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler üretmek, uygulamak ve bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz inşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında standartları yakalayan Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmektir. Vizyonumuz dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mühendislik yapılarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktır. Vizyonumuz üstlendiği işlerde farklılıklar yaratarak, kalıcı eserler yaratma , kalite ve süre açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.

Anemos Grup Müh. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Balgat Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. No: 36/6 Çankaya/Ankara
info@anemosgrup.com
0546 818 17 84